Dvojvrstvové odhlučnenie steny

 • Realizácia
 • Kategória Odhlučnenie steny
 • Klient Soňa Nagyová
 • Lokalita Bratislava
 • Problém Hlučný sused cez stenu

Definícia problému s naším riešením

Klientka sa na nás obrátila, aby sme vyriešili problém s hlukom, ktorý vznikal v dvoch izbách susediacich s iným bytom. Hluk prenikal cez deliace steny a klientka počula od susedov hovorovú reč. Klientka bola s výsledkom spokojná, hluk od susedov sme úspešne odstránili, resp. znížili na minimum. 

Keďže požiadavkou bolo zabratie čo najmenšieho priestoru, odporučili sme dvojvrstvovú profesionálnu konštrukciu, ktorej súčasťou bola akustická doska, zvukovo izolačný pás a vrchná vrstva v podobe sadrokartónu. Klientka bola s výsledkom spokojná, hluk od susedov sme úspešne odstránili, resp. znížili na minimum.

Galéria z realizácie

Vyjadrenie klienta

Dobrého odhlučnenia možno dosiahnuť použitím dvojvrstvovej konštrukcie a profesionálnych zvukovo-izolačných materiálov. Práve tento typ odhlučnenia namieru presvedčil našu klientku o tom, aby nám dala pozitívnu recenziu.

S prístupom firmy sme boli veľmi spokojní, Váš profesionálny prístup aj prístup Vášho technika, pána Danysha, nás presvedčil o tom, že výber Vašej firmy bola správna voľba.

Realizácia splnila naše očakávania a s odhlučnením oboch stien sme veľmi spokojní.

Soňa Nagyová

Použité produkty

 • -13%
  Na sklade

  SILIO 16

  TOP zvukovo izolačná doska 0,96 m², vysoká váha / účinnosť 21 kg, Rw = 38 dB.

  29,28 
  Cena za m² bez DPH: 25,42 


Máte podobný problém? Kontaktujte nás.