Telefonovanie v kancelárii bez rušenia

 • Realizácia
 • Kategória Akustické boxy
 • Klient BOLA spol s.r.o.
 • Lokalita Jinočany
 • Problém Hluk pri telefonovaní v open office

V dnešnej dobe, kedy open office koncepty získavajú stále väčšiu popularitu, sa mnohí z nás stretávajú s problémom hluku pri práci. Tento problém sa môže ešte zhoršiť v prípade, že pri práci potrebujú zamestnanci často telefonovať.

Nedostatok súkromia a neustály hluk okolo nás môže byť veľmi rušivý a ovplyvniť našu produktivitu. Preto sme sa rozhodli ponúknuť nášmu klientovi riešenie v podobe akustických boxov na telefonovanie.

Akustické boxy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali prenikanie zvuku do a z boxu, čím vytvárajú izolované prostredie pre hovory. Ich dizajn je štýlový a moderný, takže sa skvele hodí do akéhokoľvek pracovného prostredia.

Náš klient, si vybral akustické boxy Silent Room S, vďaka ktorým sa im podarilo výrazne zlepšiť kvalitu hovorov a znížiť rušenie okolo nich. Okrem toho, vďaka týmto boxom sa zamestnanci cítia oveľa komfortnejšie a sú schopní sústrediť sa na svoju prácu bez rušivých elementov.

Vďaka našim akustickým boxom na telefonovanie môžete byť uistení, že vaše telefónne hovory budú diskrétne a bez rušenia. Ak sa aj vy stretávate s problémom hluku pri telefonovaní v kanceláriách, neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií o našich akustických riešeniach. Vaša produktivita a pohodlie sú pre nás prioritou.

Galéria

Použité produkty

 • SILENT ROOM S

  Akustická telefónna búdka pre 1 osobu do kancelárie, rôzne varianty prevedenia.

  7 188,00 
  Cena za kus bez DPH: 5 990,00 


Máte podobný problém? Kontaktujte nás.