O nás

naša história, vznik, členovia tímu

10
+
Rokov skúsenosti
10000
+
Úspešných projektov
13
Členov tímu
10000
+
Klientov

Náš vznik

Na Slovensku pôsobíme už od roku 2011 a v Čechách od roku 2013. K našim dvom konateľom sa postupne pripojili dve šikovné kolegyne, naši dvaja skúsení akustici, výborní majstri realizácií a manažér a spolumajiteľ pre Českú republiku Radek Veselý.

Náš cieľ

Chceme na Slovensku a v Čechách ponúknuť najkomplexnejšie služby z oblasti odhlučňovania priestorov, akustiky a merania hluku. Odhlučnenie realizujeme výhradne z najkvalitnejších zvukovo izolačných materiálov. Minerálnu vlnu a sadrokartón zo zásady nepoužívame.

Prečo my?

Máme dlhoročné skúsenosti z oblasti odhlučňovania a akustiky. Podarilo sa nám spojiť tím ľudí so skúsenosťami a zápalom pre vec. Sme presvedčení o tom, že Vám poskytnú tú najlepšiu starostlivosť a informácie. Spoločnosť Potichu s.r.o. je plne certifikovaná na realizáciu všetkých našich systémov.

Vyjadrenia našich klientov

S prístupom firmy sme boli veľmi spokojní, Váš profesionálny prístup aj prístup Vášho technika, pána Danysha, nás presvedčil o tom, že výber Vašej firmy bola správna voľba.

Realizácia splnila naše očakávania a s odhlučnením oboch stien sme veľmi spokojní.

Soňa Nagyová

odhlučnenie dvoch stien

Komunikácia vo všetkých fázach realizácie bola odborná, zrozumiteľná a ústretová. Technická realizácia bola vykonaná na profesionálnej úrovni a splnila žiadaný efekt – hlučnosť je minimálna.

Vedenie našej organizácie vyjadrilo so zvukovým komfortom plnú spokojnosť.

Mgr. Dušan Badura

odhlučnenie steny v zasadacej miestnosti

Bol som spokojný s objednamim merania a pohotovým dojednaním. Páčila sa mi aj online služba na stránke, cez ktorú som inicoval kontakt.

S meraním sme boli veľmi spokojní, akustik nemal problém prísť v neskorých večerných hodinách, odborník, vedel aj popísať o čo sa môže jednať a vysvetlil o aký typ zvuku ide.

Ondrej Maršala

meranie a hľadanie neznámeho hluku

Firma bola veľmi ochotná, vyhoveli všetkým našim požiadavkám, boli skvelí 🙂

Dominika Janíková

dodanie zvukovo izolačného materiálu

Komunikácia s firmou bola promptná, pán Danysh odviedol pri realizácií veľmi profesionálny výkon a potvrdil tak celkový veľmi dobrý dojem v spolupráci s firmou Potichu.

Realizácia trojvrstvového riešenia na kľúč reálne znížila pôvodne veľmi silný hluk televízora na minimum a odhlučnená stena sa stala najtichšou stenou v miestnosti. S výsledkom sme veľmi spokoní.

p. Dušan a p. Zuzana

odhlučnenie steny (12/2013)


Máte problém s hlukom? Kontaktujte nás.